Подарунковий сертифікат

Туристичний подарунковий сертифікат — це прекрасний подарунок! Ви даруєте сертифікат, а Ваші друзі, колеги, і знайомі можуть насолодитися відпочинком в будь-якому місці в то час, коли побажають. Подарунковий сертифікат від ТУРОПЕРАТОРА «ТАМДЕЛІТО» — це можливість вибрати подорож в будь-яку країну, на будь-яку суму і на будь-які дати!

В чому переваги подарункового сертифіката від ТУРОПЕРАТОРА «ТАМДЕЛІТО»?

  • Туристичний подарунковий сертифікат — набагато більш зручний подарунок, ніж просто гроші, а тим більш дорогу і непотрібну річ, яка потім буде порошитися в шафі.
  • Просто подарувати поїздку? Але ж тоді Вам доведеться заздалегідь розкрити своїм друзям Ваші плани подарувати їм подорож, радитися із ними про те, куди вони хотіли б поїхати … хіба це подарунок, про який все відомо заздалегідь?

Туристичний подарунковий сертифікат від ТУРОПЕРАТОРА «ТАМДЕЛІТО» — можливість приємно здивувати своїх рідних, друзів або колег можливістю несподіваної і позапланованої подорожі !!! А кілька подарованих на ювілей, весілля або просто день народження сертифікатів дозволять здійснити подорож своєї мрії !!!!

ТУРИСТИЧНИЙ ПОДАРУНКОВИЙ СЕРТИФІКАТ можна придбати в нашому офісі. Ми можемо запропонувати як іменні сертифікати, так і сертифікати на пред’явника.

ТУРИСТИЧНИЙ ПОДАРУНКОВИЙ СЕРТИФІКАТ діє 1 рік (якщо інше не обумовлено в ПРАВИЛАХ ВИКОРИСТАННЯ СЕРТИФІКАТУ)

Власник СЕРТИФІКАТУ має право:

— Придбати тур (або кілька турів) вартістю, рівної вартості даного сертифіката (або сумарної вартості декількох сертифікатів).

— Доплатити частину грошових коштів і придбати більш дорогий тур (або декілька турів). Якщо вартість туру (ів) буде менше суми, зазначеної в сертифікаті, то різниця не повертається.

— Вибір місця і способу поїздки, термінів поїздки — невід’ємне право власника сертифіката.

— Туристичний сертифікат обміну та поверненню не підлягає.

Обслуговування подарункових сертифікатів

Загублений СЕРТИФІКАТ НА ПРЕД’ЯВНИКА не відновлюється.

Сертифікат не можна обміняти на грошовий еквівалент, зазначений в сертифікаті.

При придбанні сертифіката укладається договір регулюючий відношення між сторонами.

ПОДАРУНКОВИЙ СЕРТИФІКАТ, як діловий подарунок

Окрема тема — цінні подарунки діловим партнерам: про їх смаки і пристрасті зазвичай відомо не багато, а змастити сформовані відносини невдалим або явно формальним презентом зовсім не хочеться.

Ідеальний подарунок повинен демонструвати багато чого: статус дарувальника, його ставлення, неформальний підхід … І — головне — він повинен приносити радість.

Туристичний Подарунковий Сертифікат від ТУРОПЕРАТОРА «ТАМДЕЛІТО» поєднує в собі емоційні та статусні гідності такого щедрого подарунка, як туристична путівка, зі свободою вибору: напрями, дати, місце покупки. Даруйєте радість і емоції разом із нами!

Зразок подарункового сертифікату

tamdelito_certifikat