Оформлення візи до Польщі

Термін оформлення візи:
— Від 7 робочих днів
Вартість оформлення візи:
— Консульський збір — 57 EUR
— Дітям до 18 років, пенсіонерам з пред’явленням копії пенсійного посвідчення, студентам стаціонару до 21 року з пред’явленням копії студентського квитка — 22 EUR
Шановні колеги, звертаємо Вашу увагу, на те, що з 16.10.2014 набирає чинності оновлений список документів для відкриття віз.
Остання сторінка Шенгенської анкети.
Заповнені УГОДА ПРО обробки персональних даних, ЗАПОВНЮЄТЬСЯ НА КОЖНОГО ТУРИСТА (СКАЧАТИ)
1. Шенгенська анкета.
2. Діючий проїзний документ, термін дії якого повинен бути не менше 3 місяців по поверненню. У паспорті повинно бути не менше 2 чистих сторінок для віз. При наявності другого закордонного паспорта, необхідно надати його оригінал, який посольство забирає на час розгляду документів.
3. Копія першої сторінки закордонного паспорта і всіх шенген віз (по два розвороту на одному аркуші А4).
4. 2 кольорові фотографії туриста (дитини, яка їде — в тому числі). Фото 3,5 х 4,5 (80% обличчя) на білому тлі. Скановані фотографії не приймаються! Фотографії не повинні повторюватися в паспорті на інших візах.
5. Ксерокопія всіх сторінок українського паспорта. Обов’язкова наявність позначки про видачу закордонного паспорта та відмітки про прописку. Якщо в паспорті стоїть відмітка про паспорт, який був зданий або анульований, обов’язково наявність печатки про здачу або ануляцію даного паспорта.
6. Статус сімейного стану: ксерокопія свідоцтва про шлюб, про розлучення і т. Д.
7. Копія ідентифікаційного коду, якщо код не вказано в закордонному паспорті.
8. Довідка з роботи на фірмовому бланку підприємства з розбивкою за останні 6 місяців (із зазначенням посади, окладу з датою прийому на роботу і фразою про збереження робочого місця на час відпустки).
Просимо перевіряти вірність телефонних номерів зазначених на довідці. Достовірність поданих документів перевіряється Консульством.
Якщо в поїздку їде директор підприємства, то на довідці підписується гл. бухгалтер і заст. директора.
9. Довідка з банку про наявність поточного рахунку із залишком коштів на рахунку на суму 30 євро / чол / день з рухом грошових коштів за останні 3 міс.
Для приватних підприємців:
— Копія свідоцтва про реєстрацію приватного підприємця. Копія завірена в податковій.
— Копія свідоцтва платника єдиного податку;
— Виписка з податкової за останній звітний період;
— Довідка з банку про наявність поточного рахунку із залишком коштів на рахунку на суму 30 євро / чол / день з рухом грошових коштів за останні 3 міс.
Для непрацюючих:
Заяви на фінансування поїздки завіряються у нотаріуса.
— Декларація. Заповнена та підписана особисто туристом.
— Довідка з банку про наявність поточного рахунку із залишком коштів на рахунку на суму 30 євро / чол / день з рухом грошових коштів за останні 3 міс.
Для пенсіонерів:
— Пенсійне посвідчення. Оригінал + копія.
— Виписка про розмір пенсії з пенсійного фонду за 6 місяців;
— Довідка з банку про наявність поточного рахунку із залишком коштів на рахунку на суму 30 євро / чол / день з рухом грошових коштів за останні 3 міс.
Для дітей:
1. Повністю заповнена анкета на дитину, підписана одним із батьків.
2. Ксерокопія свідоцтва про народження.
3. Оригінал нотаріального дозволу на вивезення дитини від одного батька, якщо дитина їде з одним з батьків або оригінал нотаріального дозволу від обох батьків, якщо дитина їде з супроводжуючим. В нотаріальному дозволі повинно бути вказано: країна прямування, точні дати поїздки, прізвище супроводжуючої особи. Також, додаються копії внутрішнього паспорта батьків. У випадку, якщо дитина подорожує з бабусею / дідусем, необхідно також надати ксерокопію свідоцтва про народження батька, яка підтверджує їх родинний зв’язок.
4. Дітям з 5 років необхідно мати свій проїзний документ або їх фотографія повинна бути вклеєна в паспорт одного з батьків. Діти до п’яти років можуть бути просто вписані в паспорт батьків.
5. Дітям з 16 років необхідно мати свій проїзний документ.
6. Школярам і студентам необхідно надати оригінали довідок з місця навчання з повними реквізитами навчального закладу і фразою про те що адміністрація не проти подорожі в зазначений період.
7. Студентам стаціонару (денної форми навчання) від 18 до 21 років необхідно надати нотаріальне спонсорство
А так само надається довідка з роботи і довідка з банку батька який є спонсором.
8. Довідка з банку про наявність поточного рахунку із залишком коштів на рахунку на суму 30 євро / чол / день з рухом грошових коштів за останні 3 міс.
У разі якщо дитина їде з одним з батьків:
— Oрігінал дозволу на виїзд дитини + копія;
— Копія українського паспорта другого з батьків (копія закордонного паспорта);
— Довідка з банку про наявність поточного рахунку із залишком коштів на рахунку на суму 30 євро / чол / день з рухом грошових коштів за останні 3 міс.
Якщо у батьків відкриті візи, а дітям потрібно відкривати:
— Один з батьків надає, довідку з роботи (з розбивкою за 6 міс.);
— Довідка з банку про наявність поточного рахунку із залишком коштів на рахунку на суму 30 євро / чол / день з рухом грошових коштів за останні 3 міс.
— Копія внутрішнього паспорта.
— Oрігінал дозволу на виїзд дитини + копія. Нотаріальний дозвіл на виїзд пишеться обов’язково, навіть за умови подорожі обох батьків з дитиною. Спонсорство можна оформити одним листом: мама пише на тата, тато — на маму. Нотаріальний дозвіл на вивіз пишеться на більш тривалий термін, ніж заброньований тур (місяць і більше).
10. Копії документів, які підтверджують стабільність фінансового становища (свідоцтво володіння на квартиру, будинок, земельні ділянки, автомобілі)

Додатково необхідні документи на транспорт для туристів (у випадку, якщо грін карта / авіаквитки / ж / д квитки були придбані самостійно):
АВТО:
Копія водійських прав та технічного паспорта на автомобіль, а також поліс транспортного страхування відповідальності і автовласника за збиток, нанесений іншими учасниками дорожнього руху — «GREEN CARD».
Декларація про наявність транспортного засобу.
АВІА:
Копія авіаквитків в обидва боки.
ПОТЯГ:
Копія ж / д квитків, у випадку, якщо туристи перетинають кордон на поїзді. Якщо ж / д квитки стосуються переїзду по Україні, то їх надавати не потрібно.
Громадяни інших країн з видом на проживання В УКРАЇНІ подати особисто у візовий центр Польщі
ДЛЯ НИХ, вимагає фінансової ГАРАНТІЇ, ЯКІ МОЖУТЬ БУТИ НАСТУПНИМИ:
— ДОВІДКА З РОБОТИ З розбивкою ЗА 6 МІСЯЦІВ, із зазначенням усіх КОНТАКТНИХ ДАНИХ КОМПАНІЇ І ПОСАДИ, А ТАКОЖ довідка з банку про наявність поточного рахунку (50 ЄВРО / ОСОБА / ДЕНЬ).
АБО
— ДОВІДКА З РОБОТИ З розбивкою ЗА 6 МІСЯЦІВ, із зазначенням усіх КОНТАКТНИХ ДАНИХ КОМПАНІЇ І ПОСАДИ, А ТАКОЖ ТРЕВЕЛ-ЧЕКИ НА СУМУ НЕ МЕНШ 50 ЄВРО / ОСОБА / ДЕНЬ.
Для громадян іноземних держав (з постійним дозволом на проживання в Україні) — особиста подача документів. Термін розгляду віз, для даних туристів може затягнутися до 30 днів.
НАЯВНІСТЬ ШЕНГЕН ВІЗИ НЕ ГАРАНТУЄ в’їзду в країну. ПРОХАННЯ всім туристам мати при собі документ, який підтверджує фінансове ГАРАНТІЇ (ДОВІДКА З БАНКУ / ДОВІДКА З РОБОТИ / ГОТІВКА / КРЕДИТНА КАРТКА) ДЛЯ ПРЕД’ЯВЛЕННЯ НА КОРДОНІ НА ВИМОГУ.