Оформлення візи до Іспанії

Термін оформлення візи

Від 5 робочих днів. Термін розгляду може бути продовжений для громадян інших країн, якщо туристи отримували коли-небудь відмови в будь-якій країні Шенгенської угоди, а також якщо Посольство Іспанії визнає за необхідне продовжити строк розгляду справи.

Звертаємо увагу на вихідні та святкові дні в Посольстві Іспанії

Червень 24, 28
Серпень 15
Листопад 1
Грудень 6, 25

Можливо інтерв’ю, а також надання закордонного паспорта з повернення

На кожного туриста має бути сформований окремий пакет документів, перевірений агентом на відповідність вимогам туроператора і переданий не пізніше як за 2 дні до планованої подачі.

СПИСОК ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ВІДКРИТТЯ шенгенської візи в ИСПАНІЮ / Андорру

Абсолютно всі документи перекладаються на іспанську / англійську мови (свідоцтва, довідки, звіти, дозволи, спонсорство, документи на нерухомість, земельні ділянки тощо). Переклад документа повинен бути підкріплений до документа. Досилання перекладів на e-mail заборонена !!!

Не перекладаються: паспорта, чеки з банкомату, квитанція про покупку євро, техпаспорт на машину (якщо документ англійською).

Вимоги до ксерокопий документів. Необхідно надати ксерокопії всіх сторінок закордонного паспорта а також ксерокопії всіх сторінок внутрішнього паспорта туриста (в т.ч. і чистих, навіть якщо на них немає ніяких відміток !!!!!!)

Ксерокопія повинна бути чітка, на форматі А 4 (книжковий формат) з розрахунку 4 розвороти на лист (2 розвороту на сторінку). Сторінки не різати на частини !!!)

У роботу не приймаються документи якщо: надано неповний пакет документів, який не відповідає зазначеним нижче вимогам. Звертаємо Вашу увагу на те, що наша компанія не надає ксерокопіювальні послуги.

У разі не надання ксерокопій паспортів або неповного комплекту документів, пакет документів вважається неповним і відправляється кур’єрською службою назад агенству (за рахунок агенства !!!).

 1. Термін дії паспорта продовжено.
 2. Термін дії паспорта закінчується раніше, ніж за три місяці до закінчення терміну дії візи.
 3. Якщо в паспорті немає 2 абсолютно чистих сторінок для вклеювання візи. Сторіночки для особливих відміток не можуть бути використані для оформлення візи.

На кожного туриста має бути сформований окремий пакет документів і перевірений агентом на відповідність вимогам туроператора:

 1. Шенгенська анкета туриста зразок заповнення ШЕНГЕНСЬКОЇ АНКЕТИ (СКАЧАТИ)

УВАГА !!! З 28.05.2013 шенгенських анкета заповнюється АГЕНСТВОМ, анкета формується у вашій заявці, заповнюється на підставі наданих документів туристів АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ !!!! і роздруковується на кожного туриста в 1-му примірнику. Після цього підписується туристом в 2-х місцях на стор.3 (п.37), і стр. 4 (в розділі SIGNATURE)

Кожен турист повинен особисто підписати 1 анкету для відкриття Шенгенської візи в осередках в 2-х місцях на стор.3 (п.37), і стр. 4 (в розділі SIGNATURE)

Важливо! У разі заповнення анкети неповнолітнім заявником (до 18 років !!!!), один з батьків повинен підписати Шенгенську анкету від імені дитини

СКАЧАТИ 3-4 сторінку шенгенської анкети

Увага !! прохання врахувати, що надання недостовірних даних в анкеті може призвести до відмови у видачі візи, а також до внесення агентства в чорний список.

Прохання вказувати актуальні мобільні та робочі телефони, за якими співробітник Посольства може уточнити потрібну йому інформацію.

Телефонні номери будуть продзвонюватися співробітниками туроператора

 1. Угода на обробку персональних даних СКАЧАТИ УГОДУ

Угода заповнюється на кожного заявника (в т.ч. і на дітей, якщо віза відкривається в дитячий проїзний) в 1 примірнику. Обов’язково необхідно вказати в п.5 e-mail або поштову адресу заявника !!!!

 1. 1 Фотографія туриста. (Зразок фотографії)

1 кольорове фото зроблене не пізніше, ніж за 6 місяців до подачі документів в Посольство. Фотографія повинна бути чіткою, не сканваною !!! строго на білому фоні, розмір 3,5х4,5 см! Висота голови від краю підборіддя до верхньої частини голови повинна бути 30-36 мм !!!! Увага! Для дітей, які подорожують з батьками, для оформлення візи обов’язково необхідно надати 1 фотографію відповідно до зазначених вище вимог !!!

 1. Оригінали всіх діючих закордонних паспортів !!!! + Ксерокопії всіх сторінок !!! (Навіть якщо паспорт абсолютно чистий!)

5.1. Оригінал попереднього закордонного паспорта + Ксерокопії всіх сторінок !!!

Важливо! Якщо паспорта немає в наявності, але термін дії не закінчився — обов’язково повинен стояти штамп ОВІРу про ануляцію або довідка з ОВІРу.

Якщо є вирвані сторінки з візами з попереднього паспорта- необхідно надати разом з ксерокопіями

 1. Ксерокопії всіх сторінок внутрішнього паспорта громадянина України (в т.ч. і чистих, навіть якщо на них немає ніяких відміток !!!!!!)
 2. ДОВІДКА З МІСЦЯ РОБОТИ від роботодавця на фірмовому бланку з мокрою печаткою підприємства, а також із зазначенням адреси і телефонів підприємства, зазначенням займаної посади та заробітної плати за останні 6 місяців !!!!), + переклад (Зразок довідки)

Обов’язково необхідно вказати, що «на час відпустки робоче місце зберігається» !!!!!! (Дана довідка повинна бути перекладена); якщо турист є директором підприємства, довідка має бути за підписом заступника директора і бухгалтера.

7.1. Для приватних підприємців

v Ксерокопія свідоцтва про реєстрацію приватного підприємця + переклад

v Якщо приватний підприємець є платником єдиного податку — копія про реєстрацію платника єдиного податку + переклад

v Ксерокопія останнього звіту / декларації про доходи, який здавався в податкову інспекцію з відміткою про прийняття податковою інспекцією + переклад; або оригінал довідки з податкової інспекції про те, що на підставі звітів, сума доходів становить …. + Переклад

7.2. Для пенсіонерів

v ксерокопія пенсійного посвідчення + переклад

v оригінал довідки з пенсійного фонду з нарахованої пенсією за останні 6 місяців + переклад

v якщо турист отримує мінімальну пенсію, необхідно надавати спонсорство (дивитися нижче);

 1. Фінансове забезпечення:

УВАГА !!! Прохання уважно ознайомитися з варіантами надання фінансових гарантій

Невідповідність / відсутність фінансових гарантій може призвести до відмови у візі. Існує тільки 4 варіанти підтвердження !!!!

Депозитні рахунки НЕ ПІДХОДЯТЬ !!!

Необхідно надати фінансові документи, що підтверджують наявність грошових коштів у розмірі від 581 євро на людину — якщо термін туру — до 9 днів перебування в Іспанії, а також — якщо тур більше 9 днів + 65 євро за кожен додатковий день

Кількість людей на сім’ю з розрахунку: Кількість днів
Від 1 до 9 днів на 10 днів на 11 днів на 12 днів на 15 днів
на одну людину 581  євро 646  євро 711  євро 776  євро 971  євро
на сім’ю з 2-х осіб 1162  євро 1292  євро 1422  євро 1552  євро 1942  євро
на сім’ю з 3-х осіб 1743  євро 1938  євро 2133  євро 2328  євро 2913  євро
на сім’ю з 4-х осіб 2324  євро 2584  євро 2844  євро 3104  євро 3884  євро

 

 

Фінансове забезпечення можна підтвердити, надавши наступні документи:

Депозитні рахунки НЕ ПІДХОДЯТЬ !!! — Довідка з банку про наявність депозитного рахунку може бути як доповнення до нижчеперелічених варіантів

8.1. Ксерокопія іменний кредитної картки міжнародного зразка оригінальний чек з банкомату про залишок грошових коштів виходячи із зазначених вище вимог.

АБО

8.2. Квитанція про покупку Євро, датована не пізніше як за 10 днів до подачі в Посольство. У квитанції обов’язково має бути зазначено прізвище туриста !!!

АБО:

8.3. Ксерокопія «Тревел-чеків» + ксерокопія квитанції про придбання даних «Тревел-чеків», виходячи із зазначених вище вимог.

АБО

8.4. Довідка з банку про наявність у клієнта поточного рахунку, із зазначенням балансу банківського рахунку + переклад, звертаємо увагу, що відповідно до вимог Посольства Іспанії в Україні обов’язково має бути рух коштів за останні 3 місяці. (Повинна бути ВЫПИСКА — информация про всі банківські операції мінімум за останні 3 місяці). Залишок коштів на рахунку повинен бути не менше вищевказаних вимог.

Важливо! Якщо турист не може надати рух коштів за останні 3 місяці (або в русі коштів не видно, що клієнт користується рахунком, здійснює платежі, робить покупки, а тільки отримує відсотки !!!), необхідно надати фінансове забезпечення відповідно до пп.8.1- 8.3

Не допускається надання ксерокопії кредитної картки без оригіналу чека або довідки з банку без руху коштів за останні 3 місяці !!!

 1. Ксерокопія свідоцтва про шлюб / про розлучення / смерть (дані свідоцтва мають бути перекладені);
 2. У разі, якщо турист подорожує з іншим, який не подає документи для відкриття візи, необхідно додати ксерокопію паспорта і за наявності, копію візи

Список документів, які обов’язково необхідно надати у разі оформлення спонсорства:

v спонсорський лист, завірений нотаріально + переклад

v ксерокопія всіх сторінок внутрішнього паспорта спонсора;

v документи, що показують родинний зв’язок з туристом (свідоцтво про шлюб / народження) + переклад

v оригінал довідки з місця роботи спонсора (відповідно до п.7.) + переклад

v фінансові гарантії відповідно до п.8

Спонсорство оформляється в тому випадку, якщо турист має мінімальну пенсію, мінімальну заробітну плату, якщо їде студент без батьків, або турист, який не має джерела доходів. Про необхідність написання нотаріального спонсорства ви можете уточнити у менеджерів візового відділу.

Спонсорство не оформлюється, якщо їде одна сім’я, що складається в офіційному шлюбі і діти, які подорожують з батьками. В даному випадку робляться ксерокопії фінансових гарантій та довідок з роботи (+ переклади) особам, у яких відсутні дані документи і показується родинний зв’язок ((свідоцтво про шлюб / народження) + переклад)

Додатково для громадян інших країн

Іспанське посольство в Україні компетентно для громадян України, а також для громадян, які постійно проживають в Україні (більше 6 місяців) і мають посвідку на проживання в Україні.

Для оформлення візи громадянам інших країн необхідно до основного пакету документів додатково надати ксерокопію посвідки на проживання  + переклад.

Додатково для тих, хто не був у країнах Шенгенської угоди небудь був більше 3-х років тому:

Бажано надавати інформацію

v про наявність нерухомості (свідоцтво про право власності / договір купівлі продажу), земельних ділянок, машин. Ці документи повинні бути перекладені.

v Ксерокопію свідоцтва про реєстрацію підприємства, на якому працює турист; (+ Переклад)

v Ксерокопію трудової книжки (всіх сторінок, де є записи) — необхідно завірити кожну сторінку мокрою печаткою фірми (перша сторінка і сторінка з останнім записом про займаної посади повинні бути переведені !!!);

СПИСОК ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ВІДКРИТТЯ ВІЗИ ДІТЯМ

Загальні умови для оформлення поїздки дітей:

v Якщо дитина їде в туристичну поїздку, йому необхідно відкривати Шенгенську візу. Для цього необхідно надати окремий пакет документів на дитину. (Список документів див. Нижче).

v Дитина обов’язково повинна бути вписана в паспорт батьків, а якщо на момент поїздки йому виповнюється 5 років — обов’язково повинна бути вклеєна фотографія дитини в паспорт батька і завірена відповідним чином.

v Дитина до 16 років, вписаний в паспорт батьків, має право отримати візу в паспорт батьків. Якщо дитина має свій ДПД, також необхідно обов’язково додати оригінал і ксерокопію.

v Якщо дитині, вписаній в паспорт батьків, на момент поїздки, виповнюється 16 років, необхідно оформляти Дитячий проїзний документ — ОБОВ’ЯЗКОВО!

v Для дітей до 18 років, необхідні документи доводять спорідненість: свідоцтва про народження, укладення нового шлюбу, смерті, розлучення;

Додатково для дітей, які подорожують з одним з батьків

v Якщо дитина (до 18 років) !!!! подорожує без супроводу батьків / з одним із батьків, необхідно обов’язково надати нотаріально завірену копію дозволу на виїзд дитини за кордон у супроводі дорослого +  переклад. У дозволі повинні бути зазначені дати поїздки і країна (Іспанія / Андорра). Так само необхідно надати ксерокопію внутрішнього паспорта того з батьків, який дає дозвіл на виїзд !!!

ВАЖЛИВО !!! Якщо один з батьків позбавлений батьківських прав необхідно надати нотаріально завірену копію + переклад !!!!

Якщо батько записаний зі слів матері також необхідно надати нотаріально завірену копію + переклад !!!!У разі смерті одного з батьків обов’язково необхідно надати нотаріально завірену копію + переклад !!!!

Прохання не надавати оригінали цих документів, і мати їх при собі в аеропорту!

Пакет документів для дітей з власним проїзним документом

Для оформлення Шенгенської візи дітям, які їдуть з батьками і мають власний проїзний документ необхідно надати окремий пакет документів

 1. Шенгенська анкета, заповнена та підписана одним із батьків (до 18 років !!!!), (в 1 примірнику). (Див. Основний список документів)
 2. Угода на обробку персональних даних (див. Основний список документів). На дітей до 18 років підписує один з батьків!
 3. Проїзний документ дитини + ксерокопія всіх сторінок

Важливо! Обов’язкова наявність 2-х чистих сторінок для вклеювання візи.

4.1. Важливо !!!! Якщо дитині виповнилося 16 років необхідно надати ксерокопію його внутрішнього паспорта — ВСІХ СТОРІНОК

 1. 1 Фотографію дитини (див. Основний список документів).
 2. оригінал довідки з навчального закладу (ВНЗ, школа, коледж, ліцей, гімназія тощо), + переклад
 3. Ксерокопія довідки з роботи одного з батьків + переклад

Важливо! Оригінал довідки з роботи необхідно надати якщо дитина їде без батьків

 1. Фінансове забезпечення відповідно до п.8 основного списку (Фінансове забезпечення повинно покривати дітей теж!)
 2. Ксерокопія свідоцтва про народження дитини + переклад
 3. Ксерокопії всіх сторінок внутрішніх паспортів обох батьків (якщо батьки не їдуть);
 4. Ксерокопії всіх сторінок закордонних паспортів обох батьків (якщо батьки не їдуть).

Пакет документів для дітей, вписаних в паспорт батьків

Для дітей, вписаних в паспорт необхідно надати наступний пакет документів і вкласти в пакет документів того батька, в паспорт якого відкриватиметься віза.

Звертаємо увагу, що фінансові гарантії відповідно до п.8 основного списку повинні покривати витрати на дітей також!

Важливо! На кожну дитину, яка планує їхати в поїздку в паспорті батька має бути додатково по 2 чисті сторінки !!!

 1. Шенгенська анкета, заповнена та підписана одним із батьків (до 18 років !!!!), (в 1 примірнику). (Див. Основний список документів)
 2. Угода на обробку персональних даних (див. Основний список документів). Підписує один з батьків!
 3. 1 Фотографія дитини (див. Основний список документів).
 4. оригінал довідки з навчального закладу (школа, коледж, ліцей, гімназія і т.п) + переклад
 5. Ксерокопія свідоцтва про народження дитини (свідоцтво повинно бути перекладено)
 6. Копія першої сторінки закордонного паспорта батька, куди відкривається віза

Вартість

Вартість візи оплачується тільки за безготівковим розрахунком

65 EURO громадяни УкраїниГромадяни Росії, Македонії, Сербії, Чорногорії, Боснії і Герцеговини, Албанії, Молдови та Грузії, які проживають на території України і має посвідку на проживанняДіти громадян Росії від 6 років
25 EURO діти від 6 до 18 роківдіти громадян Росії від 0-6 років
бесплатно Діти, яким відкривається віза в паспорт батьків (до 16 років) не оплачують візовий збір за умови того, що віза відкривається також і одному з батьків (в той паспорт, в який вписана дитина)
бесплатно Для дітей яким на момент подачі ще не виповнилося 6 років зі своїм дитячим проїзним віза оформляється безкоштовно!
25 EURO пенсіонери-громадяни України при наявності оригіналу довідки з пенсійного фонду про нараховану пенсію за останні 6 місяців + переклад. (а також ксерокопії пенсійного посвідчення та перекладу)
65 EURO Працюючі пенсіонери, а також пенсіонери-громадяни інших країн (в т.ч. громадяни Росії)

 

90 EURO Громадяни інших країн, за наявності посвідки на проживання

Примітка

Надання закордонного паспорта з повернення / контроль повернення

Надання закордонного паспорта з поверненням / контроль повернення означає, що Посольством Іспанії в Україні туристу відкрито візу з умовою того, що по поверненню з поїздки НЕ ПІЗНІШЕ НІЖ протягом 15 календарних днів турист передасть паспорт на показ, як підтвердження того, що віза була правильно використана.

УВАГА !!! Туристи, яким була відкрита віза в Андорру з багаторазовим в’їздом повинні надати паспорти на показ в посольство НЕ ПІЗНІШЕ НІЖ протягом 15 календарних днів по закінченню терміну дії візи !!!

Для того, щоб підтвердити повернення з поїздки, Агент повинен відразу по поверненню туристів з поїздки передати на адресу туроператора (м.Київ, вул.Червоноармійська, 72, 16 поверх) закордонного паспорта туристів, у яких стоїть штамп про підтвердження повернення.

Якщо у туристів над візою стоїть штамп про підтвердження повернення, необхідно проінформувати туристів, що в паспорті обов’язково повинен стояти штамп про те, що туристи покинули зону Шенгену. Якщо штамп відсутня, необхідно докласти посадочні квитки, як підтвердження того, що туристи повернулися !!!!

Показ паспортів у Посольстві Іспанії здійснюється туроператором протягом робочого тижня (як правило, в кінці тижня). Після показу в Посольстві, паспорта відправляються кур’єрською службою на адресу Агента.

Також інформуємо про те, що Посольством Іспанії в Україні може здійснюватися вибіркова перевірка повернення туристів. Тому можливий запит паспортів туристів, у яких не було штампу про підтвердження повернення. У цьому випадку менеджер відділу проінформує агентів про необхідність надати запитувані паспорта туристів.