Оформлення візи до Хорватії

Термін оформлення візи:
5-10 робочих днів. Подача вівторок і четвер.
Термінова віза: вартість 72 євро, термін 3 дні.
Важлива ПОВІДОМЛЕННЯ:
Звертаємо Рамус, что согласно з рішенням Уряду, в період з 1 січня 2013 року до 31 грудня 2013 року, усім іноземцям, что є ВЛАСНИК шенгенських дозволів НЕ потрібна додаткова (хорватська) віза для в’їзду в Хорватію и короткотермінового перебування.
Іноземці, Які є ВЛАСНИК:
Дозволу на проживання виданя в одній з стран членів Шенгенська простору,
шенгенської візи типу C,
довготрівалої візи типу D, якові бачила одна з стран членів Шенгенська простору,
тимчасово НЕ потребуються візи для в’їзду в Республіку Хорватію и короткотермінового перебування, або для Перетин державного кордону Республики Хорватії.
Наведені Шенгенські дозволи повінні буті дійснімі и на момент віїзду з Республики Хорватії та давати право на в’їзд до Шенгенської простору.
Примітка: Під дію цього решение НЕ підпадають ВЛАСНИКИ шенгенських віз с ограниченной теріторіальною дією (visa with limited territorial validity = LTV viza), котрі є дійснімі лишь на территории країни члена, яка Цю візу видала, або на территории декількох держав, но не в усьому Шенгенська просторі.

Список документів, необхідних для отримання візи в Хорватію:
1. Хорватська анкета, заповнена онлайн. ПРИКЛАД: стр.1 / стр.2 / стр.3 / стр.4. Без наявності заповненої хорватської анкети, документи не будуть подані в консульство, поки нам не передасте заповнену анкету.
Сторінки для підпису туристів стор.3 (підпис у пункті 37) і стор.4 (підпис в нижньому правому вікні).
ОСОБЛИВОСТІ:
— Анкета заповнюється тільки латиницею. Якщо не знаєте як перевести на англ. мову, дивіться в гугл-перекладач.
— У верхньому правому куті до цифр 35 дописуєте «Euro», якщо їде дитина, взагалі міняєте на «Gratis» (тобто безкоштовно; безкоштовно їдуть діти до 18 років, вписаного в паспорт батька або з дитячим проїзним до виконання 6 років).
— У пункті №10, тільки якщо анкета для дитини !!! вказуєте ім’я, прізвище батьків (латиницею) або особи, яка супроводжує дитину.
— Для дітей пункт №11 не заповнюється.
— Якщо заповнюєте анкету для не громадянин України, в пункті №18 вказуєте серію, номер посвідки на проживання і термін дії, у відведених для цього полях.
— У пункті №24 завжди міняєте на дворазовий в’їзд.
3. Закордонний паспорт і обов’язково ксерокопія першої сторінки, якщо дитина вписана — копія першої сторінки та сторінок, де внесено дані про дитину і вклеєна фотографія.
— Якщо у туриста кілька діючих закордонних паспортів — необхідно передавати тільки той, в який буде ставитися віза.
— У закордонному паспорті повинно бути не менше 2 чистих сторінок / одного розвороту / на людину
— Фото дітей, які подорожують з батьками і не мають власного проїзного документи, повинні бути вклеєні (фотографія дитини в паспорті повинна відповідати зовнішності дитини на момент подачі в консульство, тобто якщо фото було вклеєно, коли дитині було 2 роки, а на даний момент 10 років, то фотографію потрібно переклеїти), а самі діти вписані в закордонний паспорт батьків.
4. Діти до 18 років можуть мати свій проїзний документ або можуть бути вписані в паспорт батьків, якщо дитина вписана, по виконанню п’яти років має бути обов’язково вклеєно фото.
5. 1 фото 3.5 на 4.5 (на білому фоні, обличчя крупним планом. Для дітей незалежно від віку також потрібна фотографія). Фото рівно вирізаєте, щоб було без полів і преклеіваете на заповнену анкету.
6. Документи для дітей до 18 років:
— Якщо дитина їде з одним з батьків або без батьків, надаєте тільки копію нотаріального дозволу на вивіз дитини від батьків.
— Копія свідоцтва про народження.
— Копія першої сторінки дитячого поедного документи або (якщо вписаний) копія першої сторінки та сторінок, де внесено дані про дитину і вклеєна фотографія.
Для громадян інших країн можливість подачі ТІЛЬКИ ЗА НАЯВНОСТІ посвідки на проживання !!!
Вартість оформлення візи:
— Дорослий — 36 EUR
— Пенсіонери, студенти — 36 EUR
— Діти до 6 років з дитячим проїзним документом — 0 EUR
— Діти старше 6 років (якщо виповнилося 6 років) — 35 EUR
— Діти, вписаного в паспорт батьків до 18 років — 0 EUR.