Оформлення візи до Франції

Термін оформлення візи
Від 15 робочих днів, термін може змінюватися в залежності від кількості поданих документів.
Звертаємо увагу, що посольством Франції в Україні ввденія квота на подачу туристів. У зв’язку з цим, величезне прохання надавати документи відповідно до вимог. Ненадані вчасно документи (а також донесення документів) може затримати можливість подачі туристів і вихід віз!
Якщо в поїздці присутні діти до 18 років, за них підписується один з батьків!
На кожного туриста має бути сформований окремий пакет документів в окремому файлі.
Документи не скріплюються степлером.
Переклад повинен бути прикладений до документу.
Абсолютно всі документи перекладаються на французький / англійська мова (свідоцтва, довідки, дозволи, спонсорство, документи на нерухомість, земельні ділянки тощо) Не ​​перекладаються паспорта. Переклад документа повинен бути прикладений до документу.
Досилання перекладів на e-mail заборонена !!! (Переклади нотаріально не завіряються).
Вимоги до ксерокопиям документів. Необхідно надати ксерокопії всіх сторінок закордонного паспорта, а також ксерокопію всіх сторінок внутрішнього паспорта туриста. Ксерокопія повинна бути чітка, на форматі А4 (книжковий формат) з розрахунку 1 розворот на сторінку. Допускається 2 розвороту на сторінку при дотриманні порядку сторінок. Сторінки не різати на частини !!!
Не допускається ксерокопіювання сторінок догори ногами і врозкид, а також ксерокопії кількох документів на одному аркуші !!!!
У роботу не приймаються документи, якщо:
1. Надано неповний пакет документів, який не відповідає зазначеним нижче вимогам. Звертаємо Вашу увагу на те, що наша компанія не надає ксерокопіювальні послуги.
2. Термін дії паспорта продовжено.
3. Термін дії паспорта закінчується раніше, ніж за три місяці до закінчення терміну дії візи.
4. Якщо в паспорті немає 2 абсолютно чистих сторінок для вклеювання візи. Сторіночки для особливих відміток не можуть бути використані для оформлення візи.
1. Угода на обробку персональних даних СКАЧАТИ
Звертаємо увагу, що дана угода має бути підписана на кожного заявника, в т.ч. і на кожну дитину. Обов’язково заповнюється в п.5 електронну адресу туриста! (Якщо у туриста немає електронної адреси, його необхідно створити) !!! До 18 років угода підписується одним із батьків.
2. Анкетні дані туристів СКАЧАТИ
3. Підписана туристом шенгенська анкета, яка буде вислана агенству на E-mail.
4. 2 фото розміром 3.5 на 4.5, на світлому фоні, 80% обличчя (РОЗМІР ОСОБИ 2.5 (від вуха до вуха) х 3.5 (від маківки до підборіддя)) і не більше ніж за 6 місяців до подачі в посольство. Сканувати ФОТО В РОБОТУ НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ !!! Обов’язкові фотографії дітей !!!
Звертаємо особливу увагу на вимоги до фотографій! Якщо фотографія була використана на попередніх візах, прохання відразу переробляти фотографії !!! Надані фотографії повинні мати явні відмінності — колір одягу, зачіска, макіяж. Необхідно зробити все можливе, щоб можна було визначити, що це дійсно нова фотографія !!!
5. Закордонний паспорт, що діє не менше 3-х місяців після прибуття з поїздки, обов’язкова наявність 2-х порожніх сторінок;
· Якщо кілька діючих паспортів — ОБОВ’ЯЗКОВО НАДАЮТЬСЯ ОРИГІНАЛИ ВСІХ дії закордонного паспорта і прикладаються ксерокопії абсолютно всіх сторінок (з 1 по 32, навіть порожніх сторінок) інших діючих закордонних паспортів;
6. Ксерокопія абсолютно всіх сторінок закордонного паспорта (з 1 по 32, навіть порожніх);
7. Ксерокопія сторінок внутрішнього паспорта (ксерокопія абсолютно всіх сторінок українського паспорта, з 1 по 16);
8. Довідка з місця роботи на фірмовому бланку з зазначенням фактичної адреси і телефонів підприємства. У довідці з роботи вказується — посаду і оклад туриста, з якого періоду працює на підприємстві, з дозволом на виїзд, строками перебування та гарантією повернення на Україну (під довідкою можна, щоб підписувалися родичі туриста);
· Ксерокопія свідоцтва про реєстрацію підприємства, крім державних установ (нотаріальне завірення не потрібно);
· Для приватних підприємців — оригінальна довідка з податкової про доходи (копія та квартальні звіти НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ В РОБОТУ) + копія свідоцтва про реєстрацію приватного підприємця;
· Для пенсіонерів — довідка з пенсійного про доходи за останні 6 місяців + копія пенсійного посвідчення; у випадку, якщо пенсіонер працює, надаються документи: довідка з пенсійного про доходи за останні 6 місяців, копія пенсійного посвідчення, довідка з місця роботи, копія свідоцтва про реєстрацію підприємства (крім державних установ);
· У випадку, якщо їдуть пенсіонери c мінімальною пенсією, має бути нотаріально завірена спонсорський лист від людини, яка може оплатити поїздку + повний пакет документів на спонсора, якщо спонсор є родичем, потрібно показати родинний зв’язок;
9. Фінансові гарантії: довідка з банку про наявність поточного або карткового рахунку з розрахунку 100 євро / чол / день + баланс банківського рахунку з рухом коштів за останні півроку. Депозитні рахунки — не підходять !!! А також копії документів, що підтверджують наявність нерухомості, транспортних засобів, цінних паперів і т.д. У разі наявності одного рахунку на всю сім’ю, необхідно надавати спонсортво (можливо від руки) + переклад.
10. Копія свідоцтва про шлюб, розлучення або смерті чоловік (дружина); якщо була зміна прізвища (ксерокопія свідоцтва про зміну прізвища, ксерокопія свідоцтва про розлучення);
Додатково
· Громадяни інших країн надають ксерокопію посвідки на проживання в Україні.
· Якщо туристи їдуть на особистому автомобілі — до всіх перерахованих вище документів обов’язково прикладаються: копія техпаспорта на машину, на якій вони їдуть, копія посвідчення водія, (якщо документи старого зразка — обов’язково переклад!) Green Card на весь період перебування в поїздці (віза відкривається з урахуванням дороги, на 3 дні раніше і на 3 дні пізніше щодо дат туру). Якщо туристи їдуть на автомобілі за дорученням, обов’язково додається копія довіреності на особу, яка має право користуватися автомобільним транспортом + переклад. Також необхідно надати додатково бронировки готелів, в яких туристи будуть зупинятися по дорозі до Франції (як правило, 1 готель в Угорщині та 1 готель в Австрії).
Для дітей до 18 років необхідно сформувати окремий пакет документів
· Подача документів дітей на відкриття французької візи, вписаних в паспорт батьків, дозволяється до 15 років (включно). Обов’язково повинна бути вклеєна фотографія на дитину не залежно від віку;
1. Угода на обробку персональних даних. До 18 років угода підписується одним із батьків Обов’язково заповнюється в п.5 електронну адресу туриста!
2. Шенгенська анкета, підписана одним із батьків (анкета, яка висилається агенту на електронну пошту).
3. 2 фото розміром 3.5 на 4.5, на світлому фоні, 80% обличчя (РОЗМІР ОСОБИ 2.5 (від вуха до вуха) х 3.5 (від маківки до підборіддя)) і зроблена не більше, ніж за 3 місяці до подачі в посольство. Сканувати ФОТО В РОБОТУ НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ !!!
4. Оригінал дитячого проїзного документа + Копії всіх сторінок ДПД (якщо є в наявності).
5. Для студентів і школярів — довідка з місця навчання + свідоцтво про реєстрацію навчального закладу (якщо приватне). + Переклад
6. Копія свідоцтва про народження на дітей до 18 років, незалежно від того, чи є паспорт (у випадку, якщо дитина їде з батьками) + переклад.
7. Якщо дитині відкривається віза в закордонний паспорт одного з батьків, необхідно зробити копію першої сторінки закордонного паспорта, копії сторінки, де вписана і вклеєна фотографія, а також копії всіх сторінок з візами дитини.
8. Копії перших сторінок внутрішніх паспортів обох батьків.
9. Копія довідки одного з батьків + переклад.
10. Копії фінансових гарантій батьків + переклад.
11. Якщо дитині виповнилося 16 років — обов’язково ксерокопія всіх сторінок внутрішнього паспорта.
· Оригінал нотаріального дозвіл на виїзд від батьків для неповнолітніх дітей (до 18 років, включно), які подорожують без батьків, або Оригінал нотаріального дозвіл від другого батька, якщо дитина їде з одним з батьків. Нотаріальний дозвіл робиться в 2-х примірниках, перший подається в посольство, друга залишається на руках. У випадку, якщо дитина їде з одним з батьків — надається повний пакет документів на другого батька, у разі, якщо дитина подорожує без батьків, надається повний пакет документів на обох батьків;
Підтвердження повернення

Звертаємо увагу, що Посольство Франції може відкрити візу з умовою ОСОБИСТОГО НАДАННЯ ПАСПОРТИ за поверненням в посольство Франції.
У цьому випадку разом з паспортом буде вкладено лист посольства, в якому буде вказана крайня дата показу в Посольстві.
Туристу необхідно буде ОСОБИСТО з’явитися в посольстві Франції в за адресою: м.Київ, Рейтарська, 39 з 10.00-12.30 або з 14.00-16.00 тільки в робочі дні. При собі обов’язково мати лист-запрошення Посольства.
У разі порушення термінів перебування або неявки туриста в зазначені терміни в Посольство Франції в м.Києві, туристу буде заборонений в’їзд до країн шенгенської угоди терміном до 99 місяців.
ЧИСТІ ПАСПОРТИ (БЕЗ ВІЗ) АБО ПАСПОРТИ з відмовою в роботу не приймаються !!!
ПРОДОВЖЕНІ ПАСПОРТИ В РОБОТУ НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ !!!